Hakkımızda

admin
Aralık 16, 2016

HatayEgitim.Com; kendini iyi tanıyan ve ifade edebilen, özgüveni yüksek, manevi değerlere bağlı çağdaş ve bilimsel düşünebilen, düşündüğünü uygulayabilen, problem çözme yeterliliklerine sahip kısaca Türk Eğitim Sisteminin genel ve özel amaçlarını her kademedeki öğrencilerimize kazandırılması amacına destek olabilmek adına, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE biriminde çalışan öğretmenlerimiz tarafından kurulan bir eğitim sitesidir.
Eğitim sistemimizde ölçme ve değerlendirmenin temelini, çoktan seçmeli olarak uygulanan merkezi sınavlar oluşturmaktadır. Bu nedenle merkezi sınavlar öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca ilerlemenin anahtarı konumundadır.
Durum bu iken; öğrencilerimizin sınav kaygılarını giderme, zaman yönetimi konusunda katkı sağlamanın yanı sıra, test çözme yeteneklerini geliştirmek amacı ile kurulan sitemizde, 5. 6. 7. 8. sınıf öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, çoktan seçmeli testler ile kazanım sıralamasına uygun deneme sınavları gibi tüm yardımcı kaynaklara HatayEgitim.Com farkıyla anında ulaşabileceklerdir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

LYS
30 Haziran 2018